Popis
Řada PRO-T GOLD nabízí maximální univerzálnost pro všechny rybolovné situace – od extrémně lehké přívlače až po lov kaprovitých ryb.
Řada PRO-T GOLD nabízí maximální univerzálnost pro všechny rybolovné situace – od extrémně lehké přívlače až po lov kaprovitých ryb. Ať už jde o dobře skladnou teleskopickou verzi nebo kvalitní dělené pruty, tato řada pokrývá úplně vše. Vysoce zhuštěný karbonový blank není jen extrémně lehký, ale také téměř nezničitelný a poskytuje prutům potřebnou rychlou špičkovou akci. Moderní design je doplněn ergonomicky tvarovanými hliníkovými detaily v rukojeti, které zajišťují jistý úchop i za nepříznivých podmínek. Díky tomu nestojí bezpečnému zdolání ryby nic v cestě.
Model 2,70 m nabízí větší dosah a lepší kontrolu při lovu na vzdálenost. Je výkonný, pevný, ale stále dostatečně citlivý pro jemné vedení nástrahy a čitelné záběry.
Vlastnosti:
- Vysoce zhuštěný Power Carbon Blank
- SIC očka
- Hliníkové designové detaily
- Ergonomické sedlo navijáku
- EVA rukojeť
Technické údaje:
- Délka: 2,70 m
- Transportní délka: 85 cm
- Počet dílů: 5
- Hmotnost: 183 g
- Vrhací zátěž: 10–40 g
| Délka | 2,70 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 183 g |
| Počet dílů | 5 |
| Transp. délka | 85 cm |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Výrobce | SAENGER |
| Zátěž | 40 g |
Parametry





