Popis
Anaconda Corky CX2 v délce 9 ft je kompaktní kaprový prut navržený jako ideální volba pro menší revíry, stalking a chytání z člunu.
Lehká a citlivá K-Guide očka od American Tackle Company výrazně snižují hmotnost prutu a poskytují plynulý průchod vlasce.
Blank vyrobený z 24–30T karbonu nabízí rychlou reakci a parabolickou akci se silnou rezervou ve spodní části. Elegantní korková rukojeť, kovové zakončení s laserovým logem a kvalitní sedlo Seaguide vytvářejí harmonickou kombinaci výkonu a designu.
Technické údaje:
- Délka prutu: 9 ft (2,74 m)
- Transportní délka: 140 cm
- Počet dílů: 2
- Hmotnost: 225 g
- Akce: 2,75lb
- Počet oček: 6+1
- První očko: 30 mm
- Délka rukojeti: 48 cm
| Výrobce | ANACONDA |
| Délka prutů | 9 ft (2,7 m) |
| Zátěž prutů | 2,75 lb |
| Hmotnost | 255 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,40 m |
| 50mm očko | Ne |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Korková |
Parametry





