Popis
Anaconda Blaxx LG ve verzi 12 ft a 3,00lb je skvělou volbou pro univerzální kaprařinu na většině vod.
4T karbonový blank je lehký, rychlý a nabízí stabilní semiparabolickou akci s dostatkem síly ve spodní části. Díky 50mm prvnímu očku prut exceluje v dlouhých náhozech, a to i s těžšími montážemi.
Elegantní černé provedení je doplněno ergonomickou rukojetí s EVA shrink gripem, sedlem ODPS-M a lehkými Black Light Guides BTSSG, které přispívají k rychlé a přesné práci prutu.
Technické údaje:
- Délka prutu: 12 ft (3,66 m)
- Transportní délka: 187 cm
- Počet dílů: 2
- Hmotnost: 345 g
- Akce: 3,00lb
- Počet oček: 5+1
- První očko: 50 mm
- Délka rukojeti: 57 cm
| Výrobce | ANACONDA |
| Délka prutů | 12 ft (3,6 m/3,66 m) |
| Zátěž prutů | 3lb |
| Hmotnost | 345 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,87 m |
| 50mm očko | Ano |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Dělená |
Parametry





