Popis
Warlock RCX Fancy Cat 3,40 m je nejdelší model řady, určený pro maximální dosah a přenos citlivosti.
Jemná špička umožňuje sumci nenápadné nasátí nástrahy, zatímco tuhý 24T karbonový blank má sílu na razantní zásek i vedení ryby v těžkém terénu. Dělená rukojeť zlepšuje manipulaci a dodává prutu atraktivní vzhled, díky kterému si jej rybáři rychle oblíbí.
Vlastnosti:
- Délka 3,40 m
- Transportní délka 178 cm
- Počet dílů 2
- Hmotnost 625 g
- Vrhací zátěž 140–310 g
- Délka rukojeti 43 cm
| Délka | 3,40 m |
| Hmotnost | 625 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,78 m |
| Výrobce | UNI CAT |
| Zátěž | 310 g |
| Druh rybolovu | Sumcařina |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |
Parametry





