Popis
Nejuniverzálnější feeder z rodiny Intro II.
Tenký, extrémně lehký a citlivý prut s krásnou akcí. Ideální na klasický feeder v jezerech a kanálech. Ohebný blank si skvěle poradí i s pletenkou.
Specifikace:
- Blank z uhlíkového vlákna 24T
- Velmi lehký, rychlý a štíhlý blank
- Součástí balení jsou 3 vyměnitelné špičky o průměru 2,5 mm: 1.0 oz, 1.5 oz a 2.0 oz
- Odolná a lehká očka typu SIC
- Spolehlivé sedlo navijáku typu DPS
- Klasické provedení rukojeti v kombinaci korku a EVA pěny
| Délka | 3 m |
| Hmotnost | 150 g |
| Počet dílů | 2+3 |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 60 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Zátěž feederových prutů | Medium (51-100 g) |
Parametry





