Popis
Silný prut pro milovníky velkých nástrah.
Má rychlou akci, citlivý blank a hluboký průhyb při zdolávání. Perfektní na štiky, delší varianty jsou vhodné i pro lov velkých pstruhů.
| Délka | 2,45 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 127 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,27 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 35 g |
Parametry





