Popis
Luxusní řada plavačkových prutů, které spojují ten nejlepší poměr kvality a ceny! Jsou vhodná jak na řeky, tak jezera a v nabídce jsou ve čtyřech délkách 3m, 3,3m, 3,6m a 3,9m.
Tyto plavačkové pruty jsou vyrobeny z vysoce modulového grafitu IM8 a mají středně rychlou akci. Prut je navíc zesílen v často namáhavých místech pro větší pevnost a odolnost při lovu. Jsou velmi univerzální, výkonné díky své parabolické akci. Prut je osazen kvalitními dvojitě vázanými SIC očky a má ergonomické NPS grafitové sedlo s černou povrchovou úpravou. Rukojeť je celo korková, vyrobena z prvotřídního Portugalského korku AA kvality.
Specifikace:
- Délka: 12 ft (3,6 m)
- Zátěž: 8-25 g
- Transportní délka: 124 cm
- Hmotnost: 230 g
- Počet dílů: 3
- Počet oček: 15
| Délka | 3,6 m |
| Hmotnost | 230 g |
| Výrobce | GIANTS FISHING |
| Počet dílů | 3 |
| Počet oček | 15 |
| Transp. délka | 1,24 m |
| Zátěž | 25 g |
| Druh rybolovu | Plavaná |
| Typ rukojeti | Korková |
Parametry





