Popis
Ušetřete peníze a zajistěte si super mořský set.
Kinetic Boat Fishing má kvalitní multiplikátor s řadičem a silný prut, se kterým zdoláte ty největší ryby. Naviják je odolný jako tank a lehčí než většina navijáků v jeho třídě. Má hvězdicovou brzdu. Prut je postaven na dvoudílném laminátovém blanku, který jen tak nezlomíte. Díky EVA rukojeti vám při souboji nesklouzne a grafitové sedlo krásně drží naviják na místě. 5 let záruka.
Prut:
- CrystalCross CC – silný prut s tuhou páteří
- Dobře padnoucí spojka
- Trojpatková SIC očka
- EVA rukojeť
- Tradiční grafitové sedlo navijáku s kovovou krytkou
Naviják:
- Grafitové tělo a boční kryty
- Grafitová cívka
- Ložiska z nerezové oceli
- Hvězdicová brzda pro maximální sílu a hladkost
- Pinion převody
- Řadič z nerezové oceli
- Návin 0,55mm vlasce
Parametry:
- délka 180 cm, vrhací zátěž 20-30lb/100-400g, 2 díly, transportní délka 96 cm, naviják 30, převodový poměr 3,8:1, vlasec 0,55 mm
| Délka | 1,8 m |
| Hmotnost | 1120 g |
| Počet dílů | 2 |
| Výrobce | KINETIC |
| Zátěž | 400 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Transportní délka | 0,96 m |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





