Popis
Prut W3 Vertical Jigging-T 3. generace je vyroben z naší nejnovější technologie karbonových vláken Torayca® High Performance s rychlým a ultra citlivým blankem, jenž vám pomůže detekovat jakýkoli záběr a snadno zaseknout.
Vyroben je v praktickém dvoudílném designu pro snadnou přepravu a s krátkou rukojetí z prvotřídní EVA pěny, která perfektně padne pod předloktí. Prut W3 Vertical Jigging-T 3. generace byl optimalizován pro vertikální rybolov se středními až většími nástrahami na candáty nebo štiky vašich nejdivočejších snů. Tento prut se perfektně hodí k navijáku Westin BaitCaster velikosti 100 nebo 200.
Specifikace:
- Sedlo navijáku: Karbonové SKC-LS
- Očka: EULNLTSG
- Blank: Vysoce výkonný Torayca® karbonový blank
- Rukojeť: Vysoce kvalitní EVA
- Držák háčku: Seaguide® TUHOOK#4
| Délka | 1,88 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 123 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 10 |
| Transp. délka | 0,97 m |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 52 g |
Parametry





