Popis
Navržen tak, aby splňoval požadavky rybářů, kteří chtějí nahazovat těžší nástrahy – shady a další na obrovské štiky a sumce.
Progresivní akce prutu byla navržena tak, aby snižovala únavu při neustálém nahazování větších nástrah, které jsou často spojovány s moderním chytáním štik a dalších dravců. Vnímejte každý pohyb vaší nástrahy a každé stéblo trávy a kamen, kterých se dotknete. Prut vám poskytne maximální zpětnou vazbu a úplnou kontrolu bez ohledu na podmínky.
Vlastnosti:
- Sedlo: Seaguide® VFC-2
- Očka: prémiová Seaguide® SXQLSG
- Blank: 24/30 tonne High Performance Carbon
- Rukojeť z prémiové EVA
- Držák nástrahy: Seaguide® Dhook
| Délka | 2,48 m |
| Druh rybolovu | Přívlač, Sumcařina |
| Hmotnost | 188 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 9 |
| Transp. délka | 1,3 m |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 80 g |
Parametry





