Popis
Řada W2 Spin prutů je navržena tak, aby se s ní dobře chytalo s plandavkama, rotačkama, woblerama a dalšíma nástrahama ve sladké vodě i na moři.
Mimořádně citlivá akce těchto prutů vám umožní cítit každé drbnutí a pohyb návnady a přitom stále podávat skvělé výkony při nahazování. Tyto pruty jsou vyrobené podle legendárních designových Westin standardů. A jsou díky své všestrannosti ideální pro pobřežní výpravy na lov mořských pstruhů, sladkovodních pstruhů, lososů a okounů i candátů. Tyto čtyřdílné pruty jsou ještě univerzálnější, díky čemuž jsou ideální pro rybáře na cestách nebo pro uchování v zavazadlovém prostoru auta.
Specifikace:
- Sedlo: Seaguide® VSS
- Očka: prémiová Seaguide® SXQHRAG
- Blank: 24/30 tonne High Performance Carbon
- Rukojeť z prémiového AAA korku
- Držák nástrahy: Seaguide® Dhook
| Délka | 3,03 m |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov, Přívlač |
| Hmotnost | 161 g |
| Počet dílů | 4 |
| Počet oček | 10 |
| Transp. délka | 0,82 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 30 g |
Parametry





