Popis
Baitcastové pruty W2 Salmon-T jsou určeny pro rybáře, kteří preferují při lovu silně bojujících lososů baitcast.
Tyto pruty, postavené na silném a citlivém blanku, poskytují sílu potřebnou pro nahazování těžkých nástrah a kontrolu agresivních ryb v rychlých proudech. Trn poskytuje přesné ovládání a vylepšenou přesnost při nahazování, zatímco progresivní akce zajišťuje plynulý přenos síly během zdolávání. Pruty W2 Salmon-T jsou vybavené prémiovými komponenty pro odolnost a dlouhodobý výkon, jsou perfektní volbou pro rybáře, kteří požadují kontrolu, sílu a spolehlivost při lovu velkých lososů.
Specifikace:
- Sedlo navijáku: XCZS
- Očka: Prémiová očka Seaguide® SXQHRAG
- Blank: Vysoce výkonný 24/30 tonne uhlík
- Prémiový korek třídy AAA
- Držák háčku: Seaguide® Dhook
| Délka | 3,9 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 303 g |
| Počet dílů | 3 |
| Počet oček | 13 |
| Transp. délka | 1,4 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 70 g |
Parametry





