Popis
Je těžké najít prut do lodi s tak silnou pářeří jako má Westin W4 Boat 2nd.
Tato druhá generace W3 Boat prutů je silnější, citlivější a to díky zlepšenému blanku a Torayca® karbonovým vláknům vyšší kvality. Díky volbě délek a akce každého modelu pokrývá tato řada široké spektrum mořských technik a cílových druhů ryb. Chcete chytat s lehkými pilkery tresky a polaky? Nebo chytat mořské úhoře u vraku lodi? Či se chcete vypravit na halibuty? Na všechny tyto ryby si vyberete skvělý prut z W4 Boat 2nd série. Design rukojeti i akce prutu jsou populární u všech hardcore mořských rybářů. Prut je osazen výbornými komponenty od SeaGuide a Fuji®. Užívejte si prostě pohody a nechte prut W4 Boat 2nd pracovat za vás.
Specifikace:
- Sedlo: Fuji® DPS
- Očka: SeaGuide® XEG
- Blank: Torayca® vysoce výkonný karbon pro skvělou akci
- Speciálně designovaný křížový gimbal (CCG)
- Prémiová korková rukojeť
- Posílený 1K tkaným karbonem
| Délka | 2,25 m |
| Hmotnost | 410 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 10 |
| Transp. délka | 1,35 m |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 600 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Typ rukojeti | Korková |
Parametry





