Popis
Prut W6 Boat-T 2. generace je navržen speciálně pro seriózní rybáře, kteří při rybolovu z lodi vyžadují sílu, citlivost a odolnost.
Tento prut je vyroben z vysoce kvalitního karbonového blanku Torayca®, nabízí výjimečnou sílu a citlivost pro zvládání těžkých nástrah a těch nejbojovnějších druhů ryb. Jeho robustní konstrukce a rychlá akce ho činí ideálním pro vertikální jigging, lov s živou nástrahou a práci s velkými nástrahami v hluboké vodě. Prut W6 Boat-T je vyroben tak, aby odolal drsným podmínkám slaného i sladkovodního prostředí a poskytuje spolehlivý výkon a přesnou kontrolu při každém spuštění nástrahy. Tento prut je osazen prémiovými komponenty a chytání s ním je pohodlné během dlouhých dnů na vodě. Je vaším dokonalým partnerem pro seriózní rybolov z lodi.
Specifikace:
- Sedlo navijáku: Fuji® PSSLD20P
- Očka: Fuji® PKWSG
- Blank: 40T+T1100 Torayca® vysoce výkonný karbon
- Rukojeť: Vysoce kvalitní EVA
- Držák háčku: Ne
| Délka | 1,88 m |
| Hmotnost | 320 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 9 |
| Transp. délka | 1,04 m |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 400 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





