Popis
Pruty W6 Monster V-Jig-T 2. generace jsou velmi výkonné baitcastingové pruty pro moderní těžké vertikální a pelagické styly rybolovu z lodi.
Tajemství spočívá ve vynikajícím vysoce výkonném blanku Torayca®, který kombinuje výjimečnou sílu s vynikající citlivostí. Spojte tyto vlastnosti s unikátní celokarbonovou rukojetí „3C-Handle“ pro maximální přilnavost a větší kontrolu při zdolávání pelagické ryby. Tyto pruty dokonale doplňuje naviják Westin BaitCaster velikosti 200.
Specifikace:
- Sedlo navijáku: Fuji KSKSS16/ASH
- Očka: Fuji® SiC
- Blank: 40T+T1100 Torayca® vysoce výkonný karbon
- Rukojeť: Westin 3C karbonová rukojeť (Close Contact Carbon)
- Držák háčku: Seaguide® TiDHOOK#4
| Délka | 1,93 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 139 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 10 |
| Transp. délka | 1,03 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 112 g |
Parametry





