Popis
Přivítejme druhou generaci W4 Spin prutů.
Populární W4 Spin pruty jsme díky ní ještě zlepšili. Abychom je udělali rychlejší a citlivější, použili jsme kvalitnější Torayca® vlákna a pryskyřici v kombinaci s novou konstrukcí blanku. To prodlužuje nahazovací schopnosti a pocit z prutu. Je jedno, jestli chytáte ze břehu, brodíte nebo chytáte z lodi, víme, jak je důležité nahodit do správného místa. Při souboji s rybou se projeví progresivní medium/fast blank prutu, který hravě vstřebá klepání hlavou a výskoky ryb. Zachovali jsme klasický a populární korkový design rukojeti, ale prut vylepšili očky Seaguides® XOG, do kterých se nezachytává šňůra a pogumovaným Fuji® TVS sedlem pro dokonalou výkonnost za každého počasí.
- Sedlo: Fuji® TVS, pogumované
- Očka: Seaguide® XOG, LS
- Blank: Torayca®
- Rukojeť z prémiového korku
- D-kroužek jako držák nástrahy
- Míra na měření ryb na blanku
- Posílený 1k tkaným karbonem
| Délka | 2,4 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 143 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,26 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 30 g |
Parametry





