Popis
W4 Monsterstick 2nd je lehký jako pýrko, když ho vezmete do ruky, ale po záběru se promění v démona.
Vydržíte s ním chytat celé dny a zároveň chcete mít tohoto těžkotonážního rváče na své straně, když jdete chytat velké štiky a muskalungy. Když totiž chcete nahazovat ty největší nástrahy na rekordní ryby, tak potřebujete mít velké zbraně – W4 Monsterstick 2nd je jednou z nich.
- Sedlo: Fuji® ACS
- Očka: SeaGuide® LS
- Blank: Torayca® vysoce modulární karbon
- Rukojeť: UltraGrip – vysoce kvalitní EVA.
- Custom vyráběná neklouzavá gumová koncovka
- Posílený 1k tkaným carbonem
- SeaGuide® D-kroužek jako držák nástrahy
| Délka | 2,33 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 234 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,72 m |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 260 g |
Parametry





