Popis
Pruty W3 Dropshot 3. generace jsou vyrobeny z citlivých karbonových blanků Torayca® s páteří pro zásek dostatečnou silou pro zkrocení velkých ryb.
Tento extrémně lehký dvoudílný prut nabízí přímý kontakt s dropshotovou montáží a měkkou nástrahou, což umožňuje jeho citlivost. Super měkká špička poskytuje větší cit a lepší detekci záběru v každé situaci. Je to perfektní prut pro rybolov ze břehu i z lodi, stejně jako pro lov z belly boatu. Je ideální pro lehké až střední dropshotové zátěže. Citlivá akce špičky umožňuje s jistotou používat ultratenké šňůry a lehké koncové náčiní při lovu všech druhů vybíravých predátorů. Díky tuhé páteři v dolní a střední části má tento prut dostatek síly pro zásek, a to i při rybolovu na velké vzdálenosti v řekách a jezerech.
Specifikace:
- Sedlo navijáku: Karbonové SKS-LS
- Očka: Seaguide® TUXOLSG
- Blank: Vysoce výkonný Torayca® karbonový blank
- Rukojeť: Vysoce kvalitní EVA
- Držák háčku: Seaguide® Black Special
| Délka | 2,44 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 111 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,25 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 25 g |
Parametry





