Popis
Chtěli byste chytat s jedním prutem se všemi druhy malých až středně velkých tvrdých návnad jako jsou crankbaity, twitch a search baity, poppery, propbaity nebo jakékoli jiné nástrahy pro chytání v horní části vodního sloupce?
Nový W8 Finesse Crank-T má speciálně navržený blank, díky kterému se tento sen stává skutečností. To je skvělá zpráva pro fanoušky rybaření s tvrdými nástrahami. Ti ocení superlehký a dobře vyvážený blank prutu Torayca® T1100GC. S těmito nástrahami můžete házet a pracovat po celý den a přesto si zachováte ten úžasný pocit citlivosti díky nízké hmotnosti a dělené rukojeti, která vás udrží připravené trefit každý záběr. Ať už lovíte ze břehu nebo z lodi, tento prut je dokonalým partnerem pro vaše chytání. Osaďte jej navijákem Westin BaitCaster velikosti 50 nebo 100 pro dokonalé partnerství.
Specifikace:
- Sedlo navijáku: Fuji® T2C carbon
- Očka: Fuji® SIC
- Blank: Toray® Torayca® T1100GC a M40JB
- Barva blanku: FE2O3 oxid železitý
- Kapuce: 360° na zakázku navržená šroubovací karbonová kapuce
- Držák háčku: Seaguide® obloukový háček 2,5
- Dodáváno v recyklovatelné trojúhelníkové kartonové krabici a neoprenové tašce na pruty
- Unikátní sériové číslo na každém prutu
| Délka | 2,13 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 99 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 11 |
| Transp. délka | 1,17 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 30 g |
Parametry





