Popis
W2 Dropshot je nový člen naší úspěšné řady prutů Westin W2!
Díky pečlivě promyšlenému designu je to perfektní prut jak na chytání ze břehu tak z lodi. Hodí se i na chytání z belly boatu a je ideální pro lehké až středně těžké nástrahy. Extrémně citlivá akce jeho špičky umožňuje použití ultratenkých vlasců, šňůr a jigových hlaviček a nástrah při cílení na vybíravé dravce. S tuhou pářeří má W2 Dropshot dostatek síly k záseku, i když chytáte na dálku.
Specifikace:
- Sedlo navijáku: Seaguide® XVS
- Očka: Prémiová očka Seaguide SXOHLSG
- Blank: 24/30 tonne vysoce výkonný karbon
- Dělená rukojeť z prvotřídní EVA
- Držák háčku: Seaguide® Dhook
| Délka | 2,4 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 130 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,27 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 25 g |
Parametry





