Popis
Řada prutů „Magic“ nabízí ideální kombinaci parabolické akce pro lov pstruhů.
Díky použití dynamické směsi uhlíkových materiálů jsou tyto pruty odolné a zvládnou jak moderní, tak tradiční techniky lovu.
- Dělené rukojeti pro větší pohodlí
- Parabolická uhlíková akce
- Snadné zaháknutí háčků
| Délka | 3 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 170 g |
| Počet dílů | 3 |
| Počet oček | 9 |
| Transp. délka | 1,06 m |
| Typ rukojeti | Dělená, Korková |
| Výrobce | ZEBCO |
| Zátěž | 10 g |
Parametry





