Popis
Silný přívlačový prut s extrémně tenkým blankem a nízkou hmotností.
Ideální tam, kde jsou potřeba větší nástrahy. Skvělá volba na štiky a candáty.
| Délka | 2,4 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 135 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,25 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 40 g |
Parametry





