Popis
Pilkrovací pruty z kvalitního uhlíku pro rybolov na hloubkách.
Doporučují se i v kombinaci s multiplikátory na elektrický pohon. Špice je vyrobena na základě exklusivního výrobního postupu WFT SEADART, kdy do blanku není vsazeno vlastní jádro, které se po vytvrzení odstraní, ale konická kovová trubička o průměru 1-2 mm, která v blanku zůstane. Pruty mají pevnou páteř a lehkou špicí s rychle klesající hmotností s nejvýše možným rozpoznáním jemného záběru záběru i při odmotání více jak stovky metrů. Prut je vybaven dvoupatkovými očky LTC, držákem navijáku vyfrézovaného z jednoho kusu hliníku a křížovou koncovkou. Všechna očka jsou podmotána a zesílena tvrzeným epoxidem. Přední dlouhá rukojeť z gumy MOOS s dlouhou osou pro uchycení háčků umožňují chytání ryb všech velikostí a okamžité zaujmutí nejpohodlnější pozice pro uchopení. Doporučujeme i k lovu velkých mníků a okouníků na hloubkách s použitím více návazců.
| Délka | 2,15 m |
| Hmotnost | 490 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,43 m |
| Výrobce | WFT |
| Zátěž | 1000 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Typ rukojeti | Dělená |
Parametry





