Popis
DAIWA Caldia Light Spin – všestranný lehký přívlačový prut který nabízí dokonalou rovnováhu mezi citlivostí a výkonem.
Modely s vrhací zátěží 1–6g a 3–12g byly speciálně vyvinuty pro lehčí rybolov na potocích, řekách a pstruhových rybnících. S těmito pruty lze také velmi efektivně používat jemné návazce pro lov okounů. Díky citlivé špičce se pruty zatěžují i při nízkých zátěžích a lze s nimi nahazovat malé nástrahy na dobré vzdálenosti. Tuhá páteř zajišťuje dobrou kontrolu nástrahy a oporu při zdolávání.
| Délka | 2 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 110 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,03 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | DAIWA |
| Zátěž | 12 g |
Parametry





