Popis
DAIWA Caldia Jiggerspin – rychlý a citlivý jigový prut ideální pro moderní lov dravých ryb s gumovými nástrahami.
Pruty Caldia Jigger byly speciálně vyvinuty pro lov s menšími gumovými nástrahami v kategorii 8–14cm. Jejich citlivá akce špičky umožňuje dravým rybám, jako je candát a okoun, bez námahy pozřít nástrahu. Tenký blank umožňuje přímý kontakt s nástrahou a podporuje snadnou detekci struktury dna.
| Délka | 2,4 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 140 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 9 |
| Transp. délka | 1,23 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | DAIWA |
| Zátěž | 28 g |
Parametry





