Popis
DAIWA Wilderness Travel – praktický cestovní přívlačový prut v kompaktním provedení ideální pro výlety a rybářské výpravy.
Pruty Wilderness Travel byly vyvinuty speciálně pro mobilní rybáře, kteří chtějí mít své rybářské náčiní po ruce při cestování nebo turistice. Čtyřdílné a pětidílné pruty s transportní délkou od 47cm do 56cm lze díky této transportní délce snadno uložit do tašky nebo batohu – ideální pro každé outdoorové dobrodružství. Složení této cestovní řady pokrývá v podstatě všechny metody přívlačového rybolovu. Modely Solid Tip s vrhací zátěží 2–10g a 5–15g jsou ideální volbou pro ultralehké třyptky, malé gumové nástrahy a malé woblery. Pro lov candátů, štik a velkých okounů jsou v této řadě modely s vyšší vrhací zátěží, které poskytují potřebnou sílu a tuhost. Lze je použít k jigování středně velkých až velkých gumových nástrah a hlouběji potápivých woblerů. Pruty Wilderness Travel jsou vhodné i pro lehčí mořský rybolov. Jsou vybaveny očky Seaguide odolnými proti slané vodě, ergonomickým sedlem navijáku Fuji TVS a EVA rukojeťmi. Ať už se jedná o turistiku s batohem na zádech, cestování po celém světě nebo plánování víkendového výletu do zahraničí – cestovní pruty Wilderness nabízejí flexibilitu a všechny potřebné funkce pro vaše úspěšné dobrodružství.
| Délka | 2,7 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 175 g |
| Počet dílů | 5 |
| Počet oček | 9 |
| Transp. délka | 0,56 m |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Výrobce | DAIWA |
| Zátěž | 70 g |
Parametry





