Popis
Prut OVERSEAS XT II Inshore je vyroben speciálně pro lov v pobřežních vodách se zaměřením na mořské okouny a bluefish.
Blank je velmi citlivý, což znamená, že můžete provádět přesné náhozy a mít dokonalou kontrolu nad nástrahou – i na velkou vzdálenost. Lehký, ale výkonný blank zajišťuje dobrý poměr proměněných záběrů díky robustní páteři prutu. Rukojeť EVA s vysokou hustotou je ergonomicky tvarovaná, takže rybář může prut pevně držet za všech podmínek.
- High modulus carbon
- Fuji Alconite očka
- Ergonomicky navržená rukojeť EVA
- X-wrap carbon technology
- Obsahuje cestovní tubus Cordura
| Délka | 2,32 m |
| Hmotnost | 181 g |
| Počet dílů | 3 |
| Transp. délka | 0,77 m |
| Výrobce | PENN |
| Zátěž | 32 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





