Popis
Stačí, když si prut PENN® Warfare II Trolling/Drifting osaháte, a okamžitě poznáte, že se stane vaším věrným společníkem na dlouhá léta.
Pevná jednodílná konstrukce prutu umožňuje, aby měl blank bezkonkurenční pevnost a žádné sekce nenarušovaly jeho sílu. Silné sedlo navijáku zajišťuje perfektní uchycení navijáku, zatímco ergonomicky tvarovaná rukojeť z EVA vám poskytne bezpečné držení a přesnou kontrolu během boje za všech povětrnostních podmínek. Gimbal je ideální pro dlouhé souboje, se kterými se můžete setkat při trollingu a driftování.
- Výkonný a spolehlivý prut základní úrovně
- Navržený pro trolling a driftování
- Délka 1,70 m je ideální pro boj ve stoje
- Ergonomická rukojeť EVA
- Gimbal
- K dispozici ve dvou variantách: 30-50lb a 50-100lb
| Délka | 1,7 m |
| Hmotnost | 430 g |
| Počet dílů | 1 |
| Transp. délka | 1,7 m |
| Výrobce | PENN |
| Zátěž | 30 lb |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





