Popis
Cestovní řada prutů PENN® Ally II Offshore Travel je navržena tak, aby umožňovala snadnou přepravu během exotických rybářských výprav
Tyto offshore modely pro lov tuňáků a pelagických druhů jsou speciálně navrženy pro rybáře, kteří loví velké tuňáky nebo jiné pelagické druhy pomocí stickbaitů a dalších velkých nástrah. Díky použití pouze těch nejlepších uhlíkových materiálů a nejkvalitnějších komponentů Fuji jsou tyto pruty ve své cenové třídě jednoduše bezkonkurenční. Pruty jsou neuvěřitelně výkonné, abyste mohli v boji s velkým tuňákem opravdu zabrat. Čtyřdílná konstrukce umožňuje snadnou přepravu, zejména v dodávaném luxusním cestovním tubusu.
- Očka Fuji SiC odolná proti slané vodě
- Vysoce kvalitní sedlo navijáku Fuji DPS
- Rukojeť EVA s vysokou hustotou
- Velmi citlivý a výkonný blank
- Vícedílná konstrukce pro přepravu
- Luxusní cestovní tubus
| Délka | 2,44 m |
| Hmotnost | 346 g |
| Počet dílů | 4 |
| Transp. délka | 0,70 m |
| Výrobce | PENN |
| Zátěž | 100 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





