Popis
Speciálně vytvořeny pro disciplínu Tenya.
Vyrobeny s působivou kombinací citlivosti a rychlosti pro přenos záběru v reálném čase, což vám umožní přesně zaseknout. Ideální pro lov ryb u dna; prostě nejlepší dostupná volba pro tento pokročilý a jemný styl rybolovu.
Specifikace:
- SeaGuide Gold Label sedlo navijáku
- Očka SeaGuide Gunsmoke SW
- Extra citlivé, ale výkonné blanky
- 24/30T High Modulus karbonové blanky
- Odolné EVA rukojeti
- Luxusní obaly na pruty
| Délka | 2,43 m |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov, Přívlač |
| Hmotnost | 134 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 10 |
| Transp. délka | 1,25 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 90 g |
Parametry





