Popis
Nové Shore Jiggingové pruty řady Defiance SG2 Shore Jigging – navrženou pro širokou škálu jigů a velkých, těžkých tvrdých i měkkých nástrah.
Tyto pruty nabízejí vynikající schopnosti nahazování a velmi ostrou akci, takže dokáží přenést živou akci na jakýkoli jig či nástrahu, i když jsou nahazovány na velké vzdálenosti a pracují hluboko pod hladnou. Výkonné blanky zvládnou jakékoliv monstra, které dokážete zaseknout a půmožou vám zabránit jejich úniku mezi ostré a členité dno.
Specifikace:
- Sedlo navijáku SeaGuide Gold Label
- Očka SeaGuide Gunsmoke SW
- Extra výkonné, vyztužené blanky
- Očka vyvázána systémem CCS
- 24/30T High Modulus karbonové blanky
- Odolné EVA rukojeti
- Luxusní obal na prut
| Délka | 3,05 m |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov, Přívlač |
| Hmotnost | 356 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 12 |
| Transp. délka | 1,57 m |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 100 g |
Parametry





