Popis
Podívejte se na horizont, protože právě tam poletí vaše nástraha.
Tyto pruty byly vytvořeny s jediným cílem: vynikajícími vlastnostmi při nahazování. Díky své větší délce jsou tyto pruty ideální pro situace, kdy je důležitá vzdálenost – od nahazování nástrah nad vlnami na plážích nebo v ústí řek až po lov mořských okounů nebo bluefish. Tyto pruty jsou obzvláště užitečné při lovu s woblery, kovovými jigy nebo plandavkami. Budete se divit, jak jste bez nich mohli rybařit.
Specifikace:
- Sedlo navijáku SeaGuide Gold Label
- Očka SeaGuide Gunsmoke SW
- Blanky navržené pro extra dlouhé nahazování
- 24/30T High Modulus karbonový blank
- Odolné rukojeti z EVA
- Luxusní obal na prut
| Délka | 2,9 m |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov, Přívlač |
| Hmotnost | 208 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 12 |
| Transp. délka | 1,5 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 50 g |
Parametry





