Popis
Tyto dokonale vyvážené cestovní pruty, navržené pro lov s velkými nástrahami, mají optimální cit v kombinaci se silnou a středně rychlou akcí, která umožňuje bezpečně zvládnout těžké nástrahy a zdolat velké ryby bez vyháknutí háčku nebo přetržení vlasce.
Ideální pro lov s velkými nástrahami, swimmbaity , spinnerbaity, glidery a s jerkbaity.
Specifikace:
- 24+30T High Modulus karbonové blanky
- SeaGuide CCS Stainless Steel SiN očka
- Double Lock sedlo navijáku
- Pevný cestovní obal
| Délka | 2,43 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 183 g |
| Počet dílů | 4 |
| Počet oček | 9 |
| Transp. délka | 0,66 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 80 g |
Parametry





