Popis
Pruty TRAXX jsou navrženy pro přívlačové rybáře, kteří hledají rychlý a citlivý prut.
Nabízejí skvělý cit pro nástrahu a kontrolu za přijatelnou cenu. Pruty TRAXX jsou ideální pro širokou škálu nástrah a technik, pomáhají nejlépe prezentovat nástrahu a chytat více ryb.
Specifikace:
- Silný blank HG-M z uhlíkového vlákna s rychlou akcí
- Reagující a citlivá akční charakteristika
- Lehká nerezová očka proti zamotání
- Ergonomické sedlo navijáku a rukojeť
- Rukojeť z husté EVA
- Držáku háčku
- Navrženo pro moderní přívlačové techniky
| Délka | 2,74 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 149 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,46 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | MITCHELL |
| Zátěž | 60 g |
Parametry





