Popis
Pruty TRAXX jsou navrženy pro přívlačové rybáře, kteří hledají rychlý a citlivý prut. Nabízejí skvělý cit pro nástrahu a kontrolu za přijatelnou cenu.
Pruty TRAXX jsou ideální pro širokou škálu nástrah a technik, pomáhají nejlépe prezentovat nástrahu a chytat více ryb.
Specifikace:
- Silný blank HG-M z uhlíkového vlákna s rychlou akcí
- Reagující a citlivá akční charakteristika
- Lehká nerezová očka proti zamotání
- Ergonomické sedlo navijáku a rukojeť
- Rukojeť z husté EVA
- Držák háčku
- Navrženo pro moderní přívlačové techniky
| Délka | 1,98 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 119 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 9 |
| Transp. délka | 1,08 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | MITCHELL |
| Zátěž | 35 g |
Parametry





