Popis
Inline 24T uhlíkový prut na sumce, obzvlášť oblíbený mezi fanoušky clonků, protože šňůra vede skrz blank a při zdvihnutí prutu k zaseknutí se nezachytí.
Délka 2,10 m, dostatečně silný pro clonk-teaser 150 g. UV-aktivní, svítí pod UV lampou.
Specifikace:
- 24T uhlíkový blank
- Pro zátěže do cca 150 g
- Ideální pro clonking
- UV-aktivní
| Délka | 2,1 m |
| Hmotnost | 325 g |
| Počet dílů | 1+1 |
| Transp. délka | 1,45 m |
| Výrobce | MADCAT |
| Zátěž | 175 g |
| Druh rybolovu | Sumcařina |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





