Popis
Pruty INTENZE Method jsou navrženy na Method feeder pro ty, kteří hledají pruty s pevným a dobře vyváženým blankem a spolehlivou, citlivou akcí.
V zadní a střední části blanku je dostatek síly pro dlouhé náhozy. Pruty jsou vybaveny sedly DPS a lehkými černými očky LTS. Rukojeť je vyrobena ze snadno čistitelného materiálu EVA + korek a každý prut má dvě různé špičky: jednu z karbonu (červená, tvrdší akce) a jednu ze sklolaminátu (žlutá, měkčí akce).
- Pevný uhlíkový blank s citlivou akcí a silným zadním dílem
- Powerfull design pro házení na dlouhé vzdálenosti (dlouhé modely)
- Lehká černá LTS očka
- Černé DPS sedlo navijáku
- Rukojeť EVA + korek
- Včetně 2 špiček (1 karbonová, 1 sklolaminátová)
| Délka | 3,9 m |
| Hmotnost | 335 g |
| Počet dílů | 3+2 |
| Transp. délka | 1,36 m |
| Výrobce | DAM |
| Zátěž | 120 g |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
Parametry





