Popis
Pruty INTENZE UL-Spinning jsou určeny pro rybáře, kteří hledají rychlý, lehký a mimořádně citlivý prut.
Tyto pruty jsou navrženy pro optimální vedení UL nástrah – toho je dosaženo pomocí ultra citlivé plné uhlíkové špičky. Blank přenese k rybáři sebemenší vibrace způsobené pohybem nástrahy. Tyto pruty lze použít pro širokou škálu malých nástrah, ale excelují při použití malých gum a woblerů.
- Lehký blank 24+30T z uhlíku (solid tip)
- Super citlivý a výkonný blank
- Lehká nerezová očka proti zamotání
- Ergonomické korkové zadní rukojeti
- NSS sedlo navijáku
- Držák na háček
| Délka | 2,74 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 161 g |
| Počet dílů | 4 |
| Transp. délka | 0,73 m |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Výrobce | DAM |
| Zátěž | 42 g |
Parametry





