Popis
Pruty Boat Game jsou navrženy pro velké nástrahy, silné mořské predátory a drsné podmínky. Dokonale vyvážené pro optimální cit.
Se silnou, středně rychlou akcí umožňují snadno zvládnout těžké až velmi těžké nástrahy a překonat větší ryby bezpečně bez vyháknutí či přetržení šňůry. Skvělé pro boj s obrovskými severskými predátory, jako je halibut a mega treska; tyto pruty mají silnou páteř a měkčí špičky pro rybolov s neelastickými pletenkami.
Vlastnosti:
- Blanky z karbonu 24/30T
- Silné DPS sedlo
- X Gimbal
- Silné, přitom lehké blanky
- Akce prutu: Moderate Fast
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Délka | 2,13 m |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Hmotnost | 329 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,12 m |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 600 g |
Parametry





