Popis
Pruty Salmonoid SG2 Trolling jsou navrženy pro vynikající výkon při trollingu s downriggery, dipsy divery a paravany, jak v sladké, tak v mořské vodě. Mají dokonale vyvážení pro optimální cit a vynikající parabolickou akci.
Tyto ultralehké pruty mají velmi odolné blanky a komponenty, které vydrží i v nejtěžších podmínkách – bez kompromisů. Vybaveny dvoudílným očkem SeaGuide ITHT na špičce.
Vlastnosti:
- Blank z karbonu 24+30T
- Parabolická akce
- Silné DPS sedlo
- X Gimbal
- Akce prutu: Parabolic
| Délka | 2,44 m |
| Hmotnost | 246 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 11 |
| Transp. délka | 1,28 m |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 30 lb |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





