Popis
S vysoce citlivým blankem a sedlem navijáku s přímým spojením s karbonem jsou tyto pruty ultralehké a mají silnou progresivní akci.
Vlastnosti:
- 24+30T High Modulus karbonové blanky
- Očka SeaGuide CCS SiN z nerezové oceli
- Sedla navijáků Double Lock
- Obaly Competition Ready-To-Fish
- Akce prutu: Moderate Fast
| Délka | 1,98 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 133 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 9 |
| Transp. délka | 1,04 m |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 35 g |
Parametry





