Popis
Medium Game pruty určené pro střední nástrahy.
Perfektně vyvážené pro optimální pocit s rychlou a zároveň šetrnou akcí pro jednoduché zdolání ryb minimalizující vyháknutí háčku nebo přetržení vlasce. Určeno pro měkké nástrahy, woblery, rotačky, spinnerbaity, twitchbaity a Carolina rig.
Specifikace:
- 30T High Modulus karbonový blank
- SeaGuide CCS SiC Stainless Steel očka
- Competition Ready-To-Fish obal na prut
| Délka | 2,13 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 130 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 11 |
| Transp. délka | 1,08 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 30 g |
Parametry





