Popis
Dvoudílný sumcový prut 24T z uhlíkových vláken délky 1,80 m, speciálně navržené pro vertikální lov z lodi (nebo belly boatu).
Ideální pro lov s lehkými nástrahami (do 125 g) nebo středně velkými nástražními rybkami. Vybaven praktickou „fighting” rukojetí. UV-aktivní – svítí pod UV lampou.
Vlastnosti:
- 24T uhlíkový blank
- Pro vertikální lov
- Fighting grip
- Ideální pro lehké návnady nebo střední nástražní rybky
- UV-aktivní
- Typ oček: Titanium Oxide
- Akce prutu: Fast
| Délka | 1,8 m |
| Hmotnost | 240 g |
| Počet dílů | 1+1 |
| Počet oček | 7 |
| Transp. délka | 1,18 m |
| Výrobce | MADCAT |
| Zátěž | 125 g |
| Druh rybolovu | Sumcařina |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





