Popis
Pruty jsou speciálně navrženy pro daleké náhozy.
Jsou vybaveny zvětšenými očky až po špičku prutu, což zvyšuje efektivitu při náhozu. Pruty jsou dodávány se dvěma uhlíkovými špičkami a dále jsou k dispozici další varianty špiček.
Vlastnosti:
- Rychlá akce prutu
- Lehký uhlíkový blank
- Vysoce kvalitní černá eloxovaná očka
- Integrovaný držák háčku
- Dvě uhlíkové špičky v sadě
- Unikátní kombinace děleného korku a EVA rukojeti
- Polomatný černý povrch
| Délka | 3,8 m |
| Hmotnost | 247 g |
| Počet dílů | 2+2 |
| Počet oček | 10 |
| Transp. délka | 1,32 m |
| Výrobce | NYTRO |
| Zátěž | 100 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Zátěž feederových prutů | Medium (51-100 g) |
Parametry





