Popis
Řada prutů vyvinutých pro lov s mrtvou rybkou. Pečlivě vybrané blanky umožňují dopravit nástrahu na velkou vzdálenost.
Silná páteř dodává potřebnou akci k jistému záseku a úspěšnému souboji se všemi dravci. Big Water je ještě silnější než pruty řady Lake & Pits. Určen pro přesné náhozy a radost ze zdolávání. Tento prut nesmí chybět rybáři, který se zaměřuje na lov obrovských štik na velkých vodních plochách s opravdu velkou nástrahou. Včetně moderní semi-teleskopické funkce pro lepší skladnost.
- Sedlo navíjáku: VSS Screw Down
- Očka: S-TLSG premium guides
- Blank: 24/30 ton High Performance Carbon
- Plná rukojeť s prémiovou EVA pěnou
- Klips na šňůru
- Semi – teleskopický
| Délka | 3,6 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 348 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,56 m |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 250 g |
Parametry





