Popis
Dva pruty, které je čistá radost používat. Rychlé a lehké pro nahazování, ale díky blanku z japonského uhlíku mají dokonalou akci při zdolávání.
Specifikace:
- Prut s jemnou akcí pro lov s pelet waglerem
- Vyrobený z ultra vysoce modulovaného uhlíku pro rychle zastavení po náhozu
- Lehký štíhlý blank z japonského uhlíku poskytuje úžasnou akci při zdolávání
- Prémiová lehká match očka omezují tření při náhozu
- Osazený očky MHLG / HLG RS s nitridem křemíku
- Ultra lehké uhlíkové sedlo navijáku se při rybaření velmi pohodlně drží
- Dvoudílný prut s díly stejné délky
- Štíhlá černá minimalistická EVA rukojeť
| Délka | 3,3 m |
| Hmotnost | 161 g |
| Výrobce | MATRIX |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 13 |
| Transp. délka | 1,69 m |
| Zátěž | 25 g |
| Druh rybolovu | Plavaná |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





