Popis
Třídílné matchové pruty z vysoce modulovaného uhlíku SHMC50 – SHMC65.
Nabízejí ve své cenové kategorii zcela neobvyklou kvalitu a rychlost akce spolu s neobvykle nízkou hmotností. Vzhledem k dostatečným silovým rezervám jsou vhodné i pro lov větších ryb.
| Délka | 3,9 m |
| Hmotnost | 205 g |
| Výrobce | MIVARDI |
| Počet dílů | 3 |
| Transp. délka | 1,36 m |
| Zátěž | 22 g |
| Druh rybolovu | Plavaná |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
Parametry





