Popis
Pruty TRAXX MAG-PRO jsou určeny pro rybáře, kteří hledají mimořádně rychlý a velmi citlivý prut, které je zároveň lehký.
Tyto pruty jsou navrženy pro optimální kontrolu nástrahy – přenesou na rybáře i ten nejmenší pohyb nástrahy. Krásné pruty, které jsou ideální pro použití na širokou škálu nástrah, včetně lovu na jerky a twitchbaity, ale také na gumy prezentované pokročilými technikami a montážemi.
- Extra Fast M24 Carbon blank
- Super citlivá akce blanku
- Navrženo pro optimální ovládání nástrah pro moderní techniky lovu na přívlač
- Lehké očka z nerezové oceli proti zamotání
- Ergonomické sedlo navijáku a design rukojeti
- Speciální šedé rukojeti EVA s vysokou hustotou
- Navrženo pro moderní techniky lovu na přívlač
| Délka | 2,13 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 144 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 10 |
| Transp. délka | 1,09 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | MITCHELL |
| Zátěž | 45 g |
Parametry





