Popis
Komba NEURON SW jsou určeny pro rekreační rybáře lovící ve slané vodě, kteří hledají silnou kombinaci prutu a navijáku připravenou k rybolovu.
Pruty jsou vyrobeny z uhlíkového kompozitního materiálu a jsou navrženy s výkonnou akcí blanku. Jsou vybaveny očky odolnými proti zamotání, odlnými slané vodě a silnými sedly navijáků. Naviják je navržen tak, aby byl silný a pevný, a je předem navinutý super silným mono vlascem. Kompletně připravené na lov na velkých modrých mořích a oceánech!
- Připraven k lovu ve slané vodě!
- Silné blanky prutů z uhlíkového kompozitu s výkonnou akcí
- Soly odolná očka z nerezové oceli odolné proti zamotání
- Silné sedlo navijáku DPS
- Silný 1+1 ložiskový naviják s výkonnými převody
- Velikost navijáku 4000
- Převod: 5,1:1
- Kapacita: 270 m/0,28 mm
- Grafitové tělo a rotor
- Grafitová cívka předem navinutá silným mono vlascem.
| Délka | 2,1 m |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 7 |
| Transp. délka | 1,1 m |
| Výrobce | MITCHELL |
| Zátěž | 120 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





