Popis
Série prutů pro lov na kratší vzdálenosti nebo lov z lodi.
Jejich štíhlý blank vyniká nízkou hmotností, skvělou ovladatelností, vyvážením a výborným průběhem akce s dostatkem síly v každém okamžiku. Je schopen účinně tlumit výpady ryb i v plném ohybu během zdolávání ryb na velmi krátké vzdálenosti či pod lodí. Sametově matný povrch, tvořený vrstvou 3K cross woven carbonu v úhlu 45% pro zvýšení síly a odolnosti společně s matnými vývazy a decentními doplňky jsou zárukou dokonalého vzhledu. Rukojeť je vyrobena z korku nejvyšší kvality a osazena FUJI sedlem navijáku. Samozřejmostí jsou kvalitní očka SIC Ulralight.
| Výrobce | MIVARDI |
| Délka prutů | 10 ft (3 m) |
| Zátěž prutů | 3,5 lb |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,56 m |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Korková |
Parametry





